°•.♥.•°ღGrup Hepsi°•.♥.•°ღ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

°•.♥.•°ღGrup Hepsi°•.♥.•°ღ

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cemre menejerinden azarlanıyomuss

3 posters
YazarMesaj
NidA KeMeR
.ღ°•.♥.•°ღCeMrEcİ AdMiN.ღ°•.♥.•°ღ
.ღ°•.♥.•°ღCeMrEcİ AdMiN.ღ°•.♥.•°ღ
NidA KeMeR

Kadın
Nerden Hepsici : aydın
isim : NidA
<b><font color=red>Puan Ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
Puanın :
cemre menejerinden azarlanıyomuss Left_bar_bleue999 / 100999 / 100cemre menejerinden azarlanıyomuss Right_bar_bleue

Kişi sayfası
özel bölüm:
rep puanı:
cemre menejerinden azarlanıyomuss Left_bar_bleue999/999cemre menejerinden azarlanıyomuss Empty_bar_bleue  (999/999)

cemre menejerinden azarlanıyomuss Empty
MesajKonu: cemre menejerinden azarlanıyomuss   cemre menejerinden azarlanıyomuss Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 1:00 am

TRT1’de Emel Müftüoğlu ve Şafak Sezer’in sunduğu ’Çifte Kavrulmuş’ programına Hepsi kızları konuk oldu.

Sohbet sırasında konu menajerlerine gelince, Cemre "Ben bu konuda mağdurum. Annem menajerlik yaptığı için hepsinden daha az özgürüm" diyerek içini döktü ve "Yasemin sen anlat" diyerek sözü Yasemin’e bıraktı.

Cemre’yi onaylayan Yasemin ise "Sonuçta Şebnem’in kızı Cemre olduğu için en çok azarı o işitiyor. Cemre ve Eren’e daha çok kızıyor. Cemre avantajlı değil bu konuda dezavantajlı" dedi.

Cemre ise menajerliklerini yapan annesiyle birlikte her yere birlikte gitmekten pek de hoşnut olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

"Gezdiğimiz yerlere, arkadaş olduğumuz insanlara çok dikkat ediyoruz. Sonuçta hem çocuk kesimine hitap ediyoruz hem de belli bir çizgimiz var. Mesela tatile gidiyoruz ve canımız bir çılgınlık yapmak istedi diyelim. Onların canı dışarı çıkmak istedi ve çıktılar. Ama ben annemle aynı otelde kalıyorum. Dolayısıyla tüyme durumu da yok. Annem ’Ne yapıyorsun?’ diye de arasa aslında benim ne yaptığımı biliyor ve ben hiç bir zaman hiç bir şey yapamıyorum. Onlara kızarken mesela bana olmaması gereken kelimeleri de sayarak ’Başlıycam ben senin gibi kıza. Böyle yapacağını bilseydim hayatta seni bu gruba almazdım’ diyor. Bana daha çok sert çıkıyor. En büyük fırçayı ben yiyorum."
https://hepsifnclub.1talk.net
cemreci_qizz
ღ°•.♥.•°ღYeNi ShEkEr ÜyEღ°•.♥.•°ღ
cemreci_qizz

Kadın
Nerden Hepsici : cemremin kalbinden
isim : ada
<b><font color=red>Puan Ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
Puanın :
cemre menejerinden azarlanıyomuss Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cemre menejerinden azarlanıyomuss Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: cemre menejerinden azarlanıyomuss   cemre menejerinden azarlanıyomuss Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 8:12 pm

tşk cnm bunu bilmiyordum
yasemin_ecem

<b><font color=red>Puan Ver :
path="" title="" permalink="">

Puanın :
cemre menejerinden azarlanıyomuss Left_bar_bleue0 / 1000 / 100cemre menejerinden azarlanıyomuss Right_bar_bleue

Personalized field : yoshy

MesajKonu: Geri: cemre menejerinden azarlanıyomuss   cemre menejerinden azarlanıyomuss Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 7:08 pm

sağol canım

cemre menejerinden azarlanıyomuss
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre hakkında
» cemre ile ortak yanlarınız
» Cemre En Çok Annesini seviyo
» cemre ile alay etti.
» Cemre Çetesi Sohbet Bölümü